MMS HLÍDAČ POŘÁDKU | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

MMS HLÍDAČ POŘÁDKU

MMS hlídač pořádku

Upozorněte nás na nedostatky v čistotě města a veřejném pořádku. Pomozte nám v jejich odstranění.

Po mimořádném projektu s názvem „Klatovy-čisté město“, v jehož rámci byla zmodernizována vodohospodářská infrastruktura města, spouští Město Klatovy službu, jejímž cílem je zlepšení čistoty města a veřejného pořádku a z „čistého města“ tak postupně vybudovat „čistější město“.

Tato služba umožňuje občanům, aby prostřednictvím svého mobilního telefonu s fotoaparátem (eventuelně e-mailu) odeslali na městský úřad fotografii místa, které narušuje veřejný pořádek a čistotu města (rozbitá lavička, rozbitý chodník či vozovka, neudržovaná zeleň, nefunkční veřejné osvětlení, skládka odpadu, poškozené dopravní značení, odstavený vrak apod.)

Takovou zprávu občan odešle z mobilního telefonu jako MMS (multimediální zprávu) na tel. číslo 736 303 304 (podrobnosti odeslání viz níže) nebo s využitím mobilních datových přenosů na e-mail mms@mukt.cz.  Místo lze také vyfotografovat digitálním fotoaparátem, fotografii stáhnout do počítače a odeslat ji jako běžný e-mail.

 Pro jednoznačnou identifikaci je nutné připsat do doprovodného textu údaje, které konkretizují daný problém (název ulice, označení veřejného prostranství, křižovatka, event. GPS souřadnice apod.)

Jak služba funguje

 

 

Parkování v Úzké ulici
27.12.17

Prosím o vytvoření parkovacích pruhů v ulici Úzká. V příloze zasílám fotografie, jak se v ulici parkuje - neparkuje. Po příjezdu z práce většinou není možnost zaparkovat, protože buď je mezera příliš velká nebo příliš malá a řidiči to musí řešit tím, že se tam ,,vecpou''.

Stav: Prostor bude řešen v rámci projektu "Rekonstrukce povrchu komunikace v Úzké ulici v Klatovech". Součástí akce bude i rekonstrukce parkovacích ploch, které budou vybudovány z betonové dlažby. Oddělené stání bude provedeno linkou z kostek v odlišné barvě.

Odstavené vozdlo Palackého ul.
03.01.17

 Dobrý den, ráda bych nahlásila delší dobu stojící OA zn. Peugeot na parkovišti u Centra módy. Vozidlo údajně na prodej stojící na parkovišti s "parkovacími hodinami".

Stav: V řešení - předáno HO a MP
 

Odstavené vozidlo
14.12.16

 Dobrý den, posílám foto odstaveného os. auta Škoda Felicie bílé barvy, které stojí již několik let při chodníku v ulici Suvorovova před domem č 594. Auto nemá platnou tech. kontrolu min. 5 let. 

Stav: V řešení - předáno HO a MP

Předchozí ( Strana 1/6 ) Následující
Přejít na:
Spodní text
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ