MMS HLÍDAČ POŘÁDKU | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

MMS HLÍDAČ POŘÁDKU

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

MMS hlídač pořádku

Upozorněte nás na nedostatky v čistotě města a veřejném pořádku. Pomozte nám v jejich odstranění.

Po mimořádném projektu s názvem „Klatovy-čisté město“, v jehož rámci byla zmodernizována vodohospodářská infrastruktura města, spouští Město Klatovy službu, jejímž cílem je zlepšení čistoty města a veřejného pořádku a z „čistého města“ tak postupně vybudovat „čistější město“.

Tato služba umožňuje občanům, aby prostřednictvím svého mobilního telefonu s fotoaparátem (eventuelně e-mailu) odeslali na městský úřad fotografii místa, které narušuje veřejný pořádek a čistotu města (rozbitá lavička, rozbitý chodník či vozovka, neudržovaná zeleň, nefunkční veřejné osvětlení, skládka odpadu, poškozené dopravní značení, odstavený vrak apod.)

Takovou zprávu občan odešle z mobilního telefonu jako MMS (multimediální zprávu) na tel. číslo 736 303 304 (podrobnosti odeslání viz níže) nebo s využitím mobilních datových přenosů na e-mail mms@mukt.cz.  Místo lze také vyfotografovat digitálním fotoaparátem, fotografii stáhnout do počítače a odeslat ji jako běžný e-mail.

 Pro jednoznačnou identifikaci je nutné připsat do doprovodného textu údaje, které konkretizují daný problém (název ulice, označení veřejného prostranství, křižovatka, event. GPS souřadnice apod.)

Jak služba funguje

 

 

Poškozený plot Mercandinovy sady

Poškozené oplocení rybníka v Mercandinových sadech.


 

Stav: V řešení - předáno TSMK

Dětské hřiště Pod Hůrkou
14.04.16

Dobrý den. Prosím o opravu shnilé a poškozené obruby-obložení dětského pískoviště před hlavním vchodem Pod Hůrkou 564. Hrozí zde poranění dětí. Dále by bylo vhodné přemístit odpadkový koš na jiný sloupek blíže k chodníku. Koš se na sloupku stále stáčí do vrátek, kde překáží. Maminky pak nemají takovou sílu ho přetlačit, aby mohly zavřít vrátka k pískovišti.

Stav: Vyřešeno 


 

Pískoviště U Slunce
13.04.16
Dobrý den. Píši ohledně pískoviště mezi domy U Slunce 427 a 428 Klatovy 4.V pracovní dny vždy kolem 7.30 čelí nájezdům školáků.Kolem se povalují nejrůznější odpadky ,ale hlavně spousta nedopalků a plivanců.
Už i pracovitým důchodcům došla trpělivost s neustálým úklidem.Obracím se na vás  ,zda by nebylo možno místo občas zkontrolovat hlídkou Městské policie,nebo zajistit úklid třeba občany vykonávajícími veřejně prospěšné práce. V minulosti zde již došlo i k potyčkám mezi omladinou. Kouří zde i opravdu malé děti a s tím by se mohlo něco udělat. Odpoledne si zde hrají na pískovišti děti z okolí a je asi opravdu otázkou času,kdy se tu budou povalovat jehly a prezervativy.

Stav:  V řešení - předáno MP a veřejné službě 

Předchozí ( Strana 1/8 ) Následující
Přejít na:
Spodní text
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ