MMS HLÍDAČ POŘÁDKU | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

MMS HLÍDAČ POŘÁDKU

MMS hlídač pořádku

Upozorněte nás na nedostatky v čistotě města a veřejném pořádku. Pomozte nám v jejich odstranění.

Po mimořádném projektu s názvem „Klatovy-čisté město“, v jehož rámci byla zmodernizována vodohospodářská infrastruktura města, spouští Město Klatovy službu, jejímž cílem je zlepšení čistoty města a veřejného pořádku a z „čistého města“ tak postupně vybudovat „čistější město“.

Tato služba umožňuje občanům, aby prostřednictvím svého mobilního telefonu s fotoaparátem (eventuelně e-mailu) odeslali na městský úřad fotografii místa, které narušuje veřejný pořádek a čistotu města (rozbitá lavička, rozbitý chodník či vozovka, neudržovaná zeleň, nefunkční veřejné osvětlení, skládka odpadu, poškozené dopravní značení, odstavený vrak apod.)

Takovou zprávu občan odešle z mobilního telefonu jako MMS (multimediální zprávu) na tel. číslo 736 303 304 (podrobnosti odeslání viz níže) nebo s využitím mobilních datových přenosů na e-mail mms@mukt.cz.  Místo lze také vyfotografovat digitálním fotoaparátem, fotografii stáhnout do počítače a odeslat ji jako běžný e-mail.

 Pro jednoznačnou identifikaci je nutné připsat do doprovodného textu údaje, které konkretizují daný problém (název ulice, označení veřejného prostranství, křižovatka, event. GPS souřadnice apod.)

Jak služba funguje

 

 

Uvolněná dopravní značka Wolkerova ul.
11.03.17
Dobrý den, ve Wolkerově ulici před křižovatkou s ulicí Masarykovou jsou uvolněné šrouby kotvící dopravní značku "Dej přednost v jízdě!".

 

Stav: Vyřešeno

Kanalizace za Retexem
10.03.17

Dobrý den, nebylo by možné odstranit nebo opravit tento kanál?  Je na parkovišti sídliště U Retexu . Je v hrozném stavu. Při parkování  není skoro vidět a také se zde pohybuje spousta dětí a hrozí jim úraz.

Stav: V řešení - předáno ŠVAK 

Zábradlí u kulturního domu
07.03.17

Dobrý den, spolu s ostatními seniory bychom uvítali zábradlí u schodů vedoucích z parkoviště ke kulturnímu domu.

 

Stav: V řešení - předáno městskému kulturnímu středisku 


 

Předchozí ( Strana 1/5 ) Následující
Přejít na:
Spodní text
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ