POZVÁNKA NA PŘEDNÁŠKU - IDEÁLNÍ KLATOVY | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

POZVÁNKA NA PŘEDNÁŠKU - IDEÁLNÍ KLATOVY

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

POZVÁNKA na přednášku - Ideální Klatovy

Dámy a pánové,
dovolte mi, abych Vás pozval na přednášku - prezentaci, která se uskuteční ve čtvrtek 30.6.2016 od 18:00 v refektáři jezuitské koleje ( vstup z nádvoří koleje).
Na ní studenti pražské architektury představí své ročníkové práce, úvahy na téma "Ideální Klatovy." Téměř rok se studenti pod vedením svých učitelů seznamovali s naším městem a jeho zákoutími, aby nám, Klatovanům, nabídli své příspěvky na téma " jak by šlo ideálně Klatovy dotvořit." Vymysleli leccos zajímavého, leccos překvapivého,leccos krásného.
Chcete-li se s jejich prací a jejich učiteli seznámit, přijměte moji pozvánku do jezuitského refektáře, místa, které není běžně pro veřejnost otevřené.
Požádal jsem architektu města Ing. Evu Kovaříkovou o stručnou anotaci přednášky, zde je :

Ideální Klatovy

Doplnění městské struktury a náprava chyb - semestrální zadání studentů ateliéru Novotný, Koňáta, Zmek, FA CVUT Praha. Město Klatovy ve spolupráci se studenty FA ČVUT v zimním semestru 2015 vytipovali místa, která město potřebuje vyřešit. Při první návštěvě města a podrobné prohlídce potencionálních lokalit studenti sami nabídku rozšířili o některá, zdánlivě neřešitelná místa.

Těším se na setkání.

Ing. Václav Chroust
místostarosta
 
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ