21. 6. 2016 - V KLATOVECH OTEVŘELI NOVÉ INFORMAČNÍ CENTRUM | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

21. 6. 2016 - V KLATOVECH OTEVŘELI NOVÉ INFORMAČNÍ CENTRUM

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

21. 6. 2016 - V Klatovech otevřeli nové informační centrum

Před zahájením letní turistické sezóny slavnostně otevřelo Město Klatovy svoje nové informační centrum na rohu náměstí a Vídeňské ulice v domě čp. 66. Samotný dům, zvaný kdysi Koškovský, je vzácnou kulturní památkou. V jeho zadním traktu najdeme renesanční dvorek s arkádami. Dnes je v historickém prostoru mázhauzu nejen místo  k odpočinku, ale jsou zde k dispozici informační letáky a plakáty o akcích v Klatovech a okolí, nebo vysílání televize Filmpro na velkoplošné obrazovce. Prostor samotného informačního centra je vzdušný, maximálně otevřený a prosklený. K prohlížení map a letáků je nyní dostatek místa, v nabídce „Íčka“ je také nespočet upomínkových a propagačních předmětů s obrázkem nebo logem města Klatov. Také nově vydaný propagační materiál o Klatovech „Město pod Černou věží“ nebo cykloprůvodce s mapami a popisem kulturních památek nazvaný „Kouzelnou krajinou Klatovska“ je právě v prodeji.

Svoje služby poskytuje informační centrum v letní sezoně každý den od 9 do 17 hodin. Kromě informací o památkách města a okolí nabízí prodej vstupenek do kina a akce městského kulturního střediska, vstupenky do plzeňských divadel, na koncerty, také kopírování, veřejný internet a další služby jak pro turisty, tak i obyvatele města.

  
 

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ