24. MEZINÁRODNÍ FOLKLÓRNÍ FESTIVAL KLATOVY 2017 - SLAVNOSTNÍ PŘIJETÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

24. MEZINÁRODNÍ FOLKLÓRNÍ FESTIVAL KLATOVY 2017 - SLAVNOSTNÍ PŘIJETÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

24. mezinárodní folklórní festival Klatovy 2017 - slavnostní přijetí na klatovské radnici

Příjemné teploty druhého červencového víkendu přilákaly tisíce diváků na návštěvu 24. ročníku mezinárodního folklorního festivalu v Klatovech. Letošního ročníku se krom českých souborů zúčastnily soubory z Gruzie, Ukrajiny a Slovenska. Od čtvrtka se tančilo na mnoha místech ve městě i v jeho blízkém okolí. Vyvrcholení festivalu proběhlo na klatovském náměstí. Na večerním galaprogramu ukázalo své umění všech 9 zúčastněných souborů. Nedělní průvod centrem města, kde tanečníci předváděli své umění před zraky diváků byl krásnou tečkou nad největším folklorním svátkem v našem regionu.

V sobotních dopoledních hodinách slavnostně přivítal na klatovské radnici pan starosta Mgr. Rudolf Salvetr s pány místostarosty Ing. Václavem Chroustem, Ing. Martinem Křížem  a panem tajemníkem Ing. Milanem Jarošíkem zástupce všech devíti souborů. Velké poděkování za bezvadný průběh celého festivalu patří skvělému organizačnímu týmu pod vedením slečny Denisy Valentové.

 

  
 
 

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ