27. ROČNÍK ŠACHOVÉHO FESTIVALU O POHÁR MĚSTA KLATOV – UNILEASING OPEN | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

27. ROČNÍK ŠACHOVÉHO FESTIVALU O POHÁR MĚSTA KLATOV – UNILEASING OPEN

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

27. ročník šachového festivalu O pohár města Klatov – UNILEASING OPEN

Celkem 219 šachistů z několika zemí změřilo své síly na 27. ročníku devítidenního šachového festivalu O pohár města Klatov – UNILEASING OPEN. V turnaji A VOZP Cup si pohár pro vítěze odvezl Josef Havelka z OAZA Praha (7 bodů) před teplickým Janem Rubešem a Petrem Špreňarem z Jičína, kteří získali o půlbodu méně. Největší favorit a mnohonásobný vítěz turnaje velmistr Petr Neuman obsadil 7. místo. V turnaji B Bazar Běšiny Cup si suverénně počínal první nasazený Jan Kastner se ziskem 8,5 bodu z 9 partií před Petrem Součkem z Unichessu Praha a domácím Vlastimilem Boučkem, kteří získali o bod méně. Nejmladším účastníkem festivalu byla osmiletá Sophia Olivia Day z Unichessu Praha, nejstarším účastníkem osmdesátišestiletý Josef Šilhavý z USK Praha, nejdelší cestu do Klatov pak musela absolvovat 14 letá malajská šachistka Sim Jia Ru.

Za Město Klatovy, jako partnera šachového turnaje, předal ceny těm nejlepším všech věkových kategorií starosta města Klatov Mgr. Rudolf Salvetr. 

 

 
 
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ