NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2012 | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2012

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Novoroční přátelské setkání na klatovské radnici - rok 2012

Reprezentační prostory klatovské radnice dne 2.1.2012 zaplnili klatovští podnikatelé, vedoucí a ředitelé organizací, aby si připili se starostou města Klatov Rudolfem Salvetrem při tradiční příležitosti příchodu nového roku, roku 2012.  Se sklenkou sektu popřál pan starosta všem klidný a pohodový rok, mnoho pracovních úspěchů, zdraví a štěstí. K tomuto se přidali i oba místostarostové a tajemník úřadu.

Oproti předešlým letům byl tradiční polední program obohacen o tři významné věci. První, bylo předání ratingového ohodnocení městu Klatovy ředitelem společnosti Moody´s. Poté následovalo vyhlášení Ankety o nejlepší provozovnu roku 2011. Ohodnoceny byly za nejlepší obchod - dětská obuv U Bílé věže, nejlepší služby - kadeřnictví a kosmetika Nádražní ulice, nejlepší restaurace - Cukrárna a kavárna Mléčná Klatovy, nejlepší výroba - Řeznictví U Šedlbauerů Klatovy. A jako poslední oficialita tohoto setkání bylo předání symbolického šeku klatovské Diakonii s výtěžkem z dobročinného bazaru. Částku 67392,- použijí na dovybavení kuchyně v denním stacionáři.

 
 

 předání ratingového hodnocení

Předání ratingového ohodnocení městu Klatovy ředitelem společnosti Moody´s.

 

 
   
   
   
 
   
Foto: Jiří Tománek
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ