2012: PROJEKT „NA JEDNÉ LODI“ | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

2012: PROJEKT „NA JEDNÉ LODI“
Cesta: Titulní stránka > Dotace přijaté > Programy EU > Schválené žádosti

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

2012: Projekt „NA JEDNÉ LODI“

Podpora projektu byla přidělena z Dispozičního fondu, programu přeshraniční spolupráce Cíl 3 ČR – Svobodný stát Bavorsko 2007 -2013.

Projekt byl realizován v Klatovech na náměstí dne 28.6.2012 v souladu se Zásadami zadávání veřejných zakázek malého rozsahu. Dle vnitřní směrnice města byla přidělena zakázka přímo na základě objednávek jednotlivým dodavatelům podle předmětu plnění, který byl plně v souladu s plánovanými aktivitami a schváleným rozpočtem.

Záměrem projektu bylo propojení světa lidí s handicapem, kteří žijí mezi námi, se zdravou částí populace a představit svět handicapovaných ostatním spoluobčanům města. Na vlastní kůži si mohli účastníci vyzkoušet např. na překážkové dráze orientaci v terénu za pomoci slepecké hole nebo s páskou přes oči. Jízdu na invalidním vozíku, chůzi se psy (canisterapie) nebo shlédnout ukázku výcviku vodících a asistenčních psů pro nevidomé a také ukázky tlumočení do znakové řeči.

Uvedený projekt byl podpořen částkou 1 844 EUR a shledal se s velkým ohlasem. Rovněž bavorský partner z města Neukirchen, který byl akce přítomen, kladně hodnotil celý průběh pořádané akce.

 

 

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ