NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2013 | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2013

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Novoroční přátelské setkání na klatovské radnici - rok 2013

Reprezentační prostory klatovské radnice dne 2.1.2013 zaplnili klatovští podnikatelé, vedoucí a ředitelé organizací, aby si připili se starostou města Klatov Rudolfem Salvetrem při tradiční příležitosti příchodu nového roku, roku 2013.  Se sklenkou sektu popřál pan starosta všem klidný a pohodový rok, mnoho pracovních úspěchů, zdraví a štěstí. K tomuto se přidali i oba místostarostové a tajemník úřadu.

Jak loni, tak i letos byl tradiční polední program obohacen o tři významné věci. První, bylo představení ratingového ohodnocení městu Klatovy místostarostou Václavem Chroustem. Poté následovalo vyhlášení Ankety o nejlepší provozovnu roku 2012. Ohodnoceny byly za nejlepší obchod - květinářství Pink v Klatovech, nejlepší služby - kadeřnictví a kosmetika v Klatovech, Nádražní ulice 790, nejlepší restaurace - Cukrárna a kavárna Mléčná Klatovy, nejlepší výroba - Výroba, prodej a distribuce uzenin, masa a lahůdek Maso West sr.o. v Klatovech, Gorkého. A jako poslední oficialita tohoto setkání bylo předání symbolického šeku oblastní charitě v Klatovech s výtěžkem z dobročinného bazaru. Částku 109 229,- použijí na dovybavení pokojů pro matky s dětmi.

 
 

 


 
 
   
   
   
 
   
Foto: Jiří Tománek

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ