NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2015 | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2015

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Novoroční přátelské setkání na klatovské radnici - rok 2015

Dne 5. 1. 2015 zaplnili reprezentační prostory klatovské radnice klatovští podnikatelé, vedoucí a ředitelé organizací, aby si připili se starostou města Klatov Rudolfem Salvetrem při tradiční příležitosti příchodu nového roku, roku 2015. Se sklenkou sektu popřál pan starosta všem klidný a pohodový rok, mnoho pracovních úspěchů, zdraví a štěstí. K tomuto se přidali i oba místostarostové.

Jak v předešlých letech, tak i letos byl tradiční polední program obohacen vyhlášením Ankety o nejlepší provozovnu roku 2014. Ohodnoceny byly za nejlepší obchod - Second Help - náměstí Míru 63, Obchodík U Škriatka - Zlatnická 79, nejlepší služby - Studio krásy - Randova 114, Kosmetický salón Aromaterapie - Denisova 105, kadeřnictví na Husovo náměstí, nejlepší restaurace - Café Jednorožec - náměstí Míru 63, Winters - Wein & Sekt Bar - Randova 214, Cukrárna a kavárna Mléčná - náměstí Míru 65.

Jako poslední oficialita tohoto setkání bylo předání symbolického šeku Římskokatolické farnosti Klatovy
na opravu arciděkanského kostela Narození Panny Marie v Klatovech. Výtěžek z dobročinného bazaru činil 303 714,32 korun s tím, že částku na opravu ve stejné výši věnuje Město Klatovy.Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ