2017: PROJEKT „POŘÍZENÍ DOPRAVNÍCH AUTOMOBILŮ PRO JEDNOTKY SDH – ŠTĚPÁNOVICE, TUPADLY, TOČNÍK“ | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

2017: PROJEKT „POŘÍZENÍ DOPRAVNÍCH AUTOMOBILŮ PRO JEDNOTKY SDH – ŠTĚPÁNOVICE, TUPADLY, TOČNÍK“
Cesta: Titulní stránka > Dotace přijaté > Programy Plzeňského kraje > Schválené žádosti

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

2017: Projekt „Pořízení dopravních automobilů pro jednotky SDH – Štěpánovice, Tupadly, Točník“

Město Klatovy ve spolupráci se sbory dobrovolných hasičů Štěpánovice, Tupadly a Točník podalo v únoru 2016 žádosti o dotaci do programu „Dotace pro jednotky SDH obcí pro rok 2016“ Ministerstva vnitra – GŘ HZS ČR. Dotace byla poskytnuta na pořízení nových dopravních automobilů do vybavení jednotek požární ochrany. Dotace byla městu přidělena.

V květnu 2016 město Klatovy podalo žádosti o finanční příspěvek na pořízení nových dopravních automobilů pro jednotky SDH Štěpánovice, SDH Tupadly a SDH Točník na Krajský úřad Plzeňského kraje. Plzeňský kraj poskytl městu příspěvek na pořízení dopravních automobilů pro JSDH.

Celkové náklady projektu byly ve výši 3.354.120 Kč vč. DPH. Požadovaná podpora z Ministerstva vnitra – GŘ HZS ČR činila 450.000,00 Kč za vůz, tj. 1.350.000 Kč za 3 vozy. Výše dotace z Plzeňského kraje činila 150.000 Kč za vůz, tj. 450.000 Kč za 3 vozy.

Předmětem projektu bylo pořízení nových dopravních automobilů pro JPO V. Nová vozidla lépe vyhovují evakuačním a přepravním potřebám obcí a v rámci řešení krizových situací slouží v celém obvodu obce Klatovy.

Dodávku realizovala na základě výběrového řízení firma SECURITY INVESTMENT Klatovy, s.r.o. Dopravní automobily byly označeny logem Plzeňského kraje.

Projekt byl uskutečněn za finanční podpory Ministerstva vnitra – generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky.

Projekt byl uskutečněn za finanční podpory Plzeňského kraje.

 

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ