NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2019 | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

NOVOROČNÍ PŘÁTELSKÉ SETKÁNÍ NA KLATOVSKÉ RADNICI - ROK 2019

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Novoroční přátelské setkání na klatovské radnici - rok 2019

Dne 3. 1. 2019 zaplnili historické prostory klatovské radnice místní podnikatelé, vedoucí a ředitelé organizací, aby si připili se starostou města Klatov Mgr. Rudolfem Salvetrem při tradiční příležitosti příchodu nového roku, roku 2019. Pan starosta všem popřál pohodový rok, mnoho pracovních úspěchů, zdraví a štěstí. K tomuto se přidali i oba místostarostové Ing. Václav Chroust, Ing. Martin Kříž a pan tajemník Ing. Milan Jarošík.

Jak v předešlých letech, tak i letos byl tradiční polední program obohacen o tři významné věci. První, bylo představení ratingového ohodnocení města Klatovy místostarostou Ing. Václavem Chroustem. Poté následovalo vyhlášení Ankety o nejlepší provozovnu roku 2018. Ohodnoceny byly za nejlepší obchod - Second Help v Klatovech, nejlepší služby - AUTO NEJDL s.r.o.,  nejlepší restaurace - Café Jednorožec, nám. Míru. Poslední bod tohoto setkání bylo předání symbolického šeku Městskému ústavu sociálních služeb v Klatovech s výtěžkem z klatovského klášterního bazaru. Částku 109 046 Kč použijí na pořízení rehabilitačních a aktivizačních pomůcek pro své klienty.
Foto: Ing. Rostislav Klemsa
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ