AXIS4 – POMOCNÁ RUKA PODNIKATELŮM | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

AXIS4 – POMOCNÁ RUKA PODNIKATELŮM

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Axis4 – Pomocná ruka podnikatelům

 

Axis4, projekt zaměřený na podporu podnikatelů a probíhající pod záštitou Hospodářské komory ČR, rozšířil působnost i do našeho regionu. Projekt Axis4 se velice úspěšně rozvíjí již řadu let a do dnešního dne se do něj zapojily desítky tisíc podnikatelských subjektů. Vzhledem k přínosům v oblasti podpory podnikání, dosavadním úspěchům a důvěryhodnosti můžeme podnikatelům účast v tomto projektu doporučit.

Co je Axis4? Centrální registr Axis4 je aktivita Hospodářské komory ČR, cílem které je vybudování celorepublikového internetového katalogu výrobků a činností  podnikatelských subjektů a institucí ze všech oborů průmyslu, obchodu a služeb.

Podrobné údaje o Vaší firmě jsou tak k dispozici Vašim potencionálním zákazníkům nebo partnerům. Účastí v projektu tak podnikatel získá možnost široké propagace, na kterou by musel jinak vynaložit značné finanční prostředky.

 

Co konkrétně přináší projekt Axis4 Vaší firmě:

  1. Vstupem do registru podnikatelských subjektů Axis4 se údaje o Vaší firmě a nabízeném sortimentu stávají součástí informací, které Hospodářská komora ČR spolu s regionální samosprávou krajů a měst prezentují v tuzemsku i v zahraničí.
  2. Vstupem do registru umožníte Vašim stávajícím i potencionálním zákazníkům získávat aktuální informace o Vašich produktech a službách. Jak vyplývá z údajů Hospodářské komory ČR, stále více podnikatelů používá k vyhledávání svých dodavatelů právě systém Axis4.
  3. Axis4 není pouze seznamem. Vstupem do registru získáte také možnost své údaje  kdykoli upravovat nebo doplňovat. Tyto informace o Vás můžete využít i jako plnohodnotnou internetovou stránku, která slouží k prezentaci Vaší společnosti.
  4. Axis4 umožňuje rychlé získávání informací o Vašich zákaznících, dodavatelích
    i konkurentech.

 

Vzhledem k přínosům k rozvoji podnikání v  regionu se město Klatovy rozhodlo projekt Axis4 podpořit. Informace obsažené v katalogu budou propojené na internetové stránky regionu. Toto propojení přinese další výhody: Vaše společnost se  zařazením  do registru a zobrazením sídla v podrobných mapách stane součástí podnikatelského prostředí a celkové infrastruktury v našem městě.

 

Více informací o projektu Axis4 získáte na adrese www.axis4.cz, informačních centrech Hospodářské komory nebo na zelené lince Axis4  č. 800 900 501.

               

 

 

 

 

 

 

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ