KLATOVSKÁ POUŤ V ROCE 2020 – DOPRAVNÍ OMEZENÍ | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

KLATOVSKÁ POUŤ V ROCE 2020 – DOPRAVNÍ OMEZENÍ

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

Klatovská pouť v roce 2020 – dopravní omezení


Vážení občané města!

V souvislosti s pořádáním klatovské poutě si Vám dovolujeme podat podrobnější informace o dopravních opatřeních. V zájmu zajištění větší bezpečnosti návštěvníků poutě dojde od pátku 10.07.2020, 12:00 do neděle 12.07.2020, 23:00 k uzavření průjezdu vozidel přes náměstí Míru ve směru od ulic Pražská a Vídeňská. Od soboty 11.07.2020, 01:00 do neděle 12.07.2020, 23:00 pak dojde k uzavření vjezdu na náměstí Míru od Plánické ulice v úseku od křižovatky ulic Jiráskova, Komenského (od hradeb). Stejně jako v předcházejících letech bude z důvodu umístění pouťových atrakcí uzavřeno Erbenovo náměstí včetně přilehlých komunikací v době od 02.07. do 14.07.2020.

Na náměstí bude umožněn vjezd prodejcům na trhu a pořadatelům a hostům akce za stanovených podmínek zejména časových. Pro autobusy Městské hromadné dopravy bude zřízena náhradní zastávka v Podbranské ulici a v ul. Jiráskova. Z důvodu umožnění vjezdu do historického centra mimo náměstí pro osoby s trvalým pobytem, sídlem firmy nebo provozovny bude zákaz vjezdu umístěn až u náměstí za křižovatkou s ulicí Křížová.

Touto cestou bychom chtěli požádat obyvatele města Klatov, zvláště ty, kterých se přijatá opatření bezprostředně dotknou jak uzavírkami silnic, tak např. hlukem, který jistě s poutí souvisí, o trpělivost a shovívavost.

František Kocfelda
vedoucí Hospodářského odboru MěÚ Klatovy
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ