MMS - JAK SLUŽBA FUNGUJE | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

MMS - JAK SLUŽBA FUNGUJE

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

MMS - jak služba funguje

Fotografie bude přijata do informačního systému radnice. Odpovědní pracovníci označí datum přijetí a osobu či subjekt odpovědný za zjednání nápravy. Nebude-li fotografie porušovat zákon na ochranu osobních údajů, bude umístěna na www.klatovy.cz/mukt/mms.asp. Po vyřešení zobrazeného problému bude k fotografii připsán datum řešení, případně důvod, proč konkrétní situaci řešit nelze nebo odpovědnou instituci, které problém náleží.

Jediným cílem tohoto nového stylu práce je upozorňovat prostřednictvím fotografií na místa, která se obyvatelům města nelíbí a tímto způsobem tak přispět ke sjednání nápravy.

Jak z popisu celého systému vyplývá, nejoperativnější je použití mobilních telefonů vybavených fotoaparátem, bude ale samozřejmě možné posílat i fotografie pořízené digitálním fotoaparátem.

Zároveň je potřeba vzít v úvahu i určitou prodlevu mezi zasláním fotografie a jejím zobrazením a následným řešením. V případě havarijní situace, která nesnese odklad, je nutné kontaktovat Městskou polici (376 347 207), která bude nápomocna při řešení.

MOŽNÉ ZPŮSOBY ZASLÁNÍ FOTOGRAFIE:

1)      z mobilního telefonu s využitím datových přenosů na mms@mukt.cz

2)      z mobilního telefonu jako MMS (multimediální zprávu) na tel. číslo 736 303 304, do předmětu (subjekt) MMS napsat povinný parametr IKmezeraKLATOVYmezeraP  (IK KLATOVY P)

3)      z počítače emailem na mms@mukt.cz

Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ