MEZINÁRODNÍ DEN RODINY | ZDRAVÉ MĚSTO A MA21 KLATOVY

Czech • Deutsch • English
MEZINÁRODNÍ DEN RODINY
Nabízíme Turistické atraktivity Prospekty

Mezinárodní den rodiny

V rámci Mezinárodního dne rodiny uspořádalo Zdravé město Klatovy a MA21 dne 14. května 2019 na náměstí Míru koncert Ústřední hudby Armády České republiky se známými a vynikajícími sólisty Radkou Fišarovou, Lucií Silkenovou a Martinem Chodúrem.

V 16:20 hodin přivítala všechny přítomné na klatovském náměstí vedoucí odboru školství, kultury a cestovního ruchu Ing. Alena Kunešová a začal pestrý doprovodný program. Představily se všechny věkové kategorie mažoretek Modern Klatovy pod vedením paní Grünerové a vystoupily také děti z Taneční skupiny Krok pod vedením paní Lízancové. Pro nejmenší návštěvníky byla připravena balónková dílna. I přes chladné a větrné počasí se náměstí zaplnilo a v 17 hodin po krátkém proslovu přivítal starosta města Klatov Mgr. Rudolf Salvetr 60ti člennou kapelu Ústřední hudby Armády České republiky v čele se sólisty Radkou Fišarovou, Lucií Silkenovou a Martinem Chodúrem.

Tyto koncerty jsou pořádány jako poděkování Armády České republiky všem rodinným příslušníkům vojáků, kteří slouží v zahraničních misích, vojenským veteránům, vojákům v činné službě a též široké veřejnosti.

Fotogalerie zde: https://www.klatovy.cz/klatovy/foto.asp?album=218