MMS HLÍDAČ POŘÁDKU | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

MMS HLÍDAČ POŘÁDKU

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

MMS hlídač pořádku

Upozorněte nás na nedostatky v čistotě města a veřejném pořádku. Pomozte nám v jejich odstranění.

Po mimořádném projektu s názvem „Klatovy-čisté město“, v jehož rámci byla zmodernizována vodohospodářská infrastruktura města, spouští Město Klatovy službu, jejímž cílem je zlepšení čistoty města a veřejného pořádku a z „čistého města“ tak postupně vybudovat „čistější město“.

Tato služba umožňuje občanům, aby prostřednictvím svého mobilního telefonu s fotoaparátem (eventuelně e-mailu) odeslali na městský úřad fotografii místa, které narušuje veřejný pořádek a čistotu města (rozbitá lavička, rozbitý chodník či vozovka, neudržovaná zeleň, nefunkční veřejné osvětlení, skládka odpadu, poškozené dopravní značení, odstavený vrak apod.)

Takovou zprávu občan odešle z mobilního telefonu jako MMS (multimediální zprávu) na tel. číslo 736 303 304 (podrobnosti odeslání viz níže) nebo s využitím mobilních datových přenosů na e-mail mms@mukt.cz.  Místo lze také vyfotografovat digitálním fotoaparátem, fotografii stáhnout do počítače a odeslat ji jako běžný e-mail.

 Pro jednoznačnou identifikaci je nutné připsat do doprovodného textu údaje, které konkretizují daný problém (název ulice, označení veřejného prostranství, křižovatka, event. GPS souřadnice apod.)

Jak služba funguje

 

 

Obrubníky Mánesova ul.
18.04.19

Klatovy, Mánesova ulice za domem 748, poničené obrubniky, i přesto, že tu jsou pár let (záruka?, oprava?)

 

Stav: V řešení - předáno HO

Úklid Masarykovy ul.
15.04.19
Dobrý den, v části ulice Masarykova vedle soudu se již několik let praktikuje úklid ulice tím způsobem, že úklidové auto jede po prostředku ulice a uklízí pouze jízdní pruhy. Nikdy jsem zde neviděl přenosnou značku zákaz zastavení kvůli úklidu ulice a poté důsledné uklizení ulice a odtah aut co by tomuto úklidu bránila. Jehličí, šišky, listí a ulámané větve ze stromů u soudu tady tlejí již spoustu let. Když jsem se o problému jednou zmínil starostovi, za několik dní tady projelo stříkací auto a všechen nepořádek i z pod zaparkovaných aut vystříkalo, ale až přes chodníky do domů.
Bylo by prosím možné v rámci akce Klatovy čisté město, zjednat nápravu a ulici celou důsledně uklidit?

 

Stav: Předáno TSMK

Nesvítící světla za Bílou věží
10.04.19

Nesvítící světla za Bílou věží - ze 4 světel svítí pouze 1.

 

Stav:  V řešení - předáno TSMK

 

Předchozí ( Strana 1/7 ) Následující
Přejít na:
Spodní text
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ