MMS HLÍDAČ POŘÁDKU | MĚSTSKÝ ÚŘAD KLATOVY

MMS HLÍDAČ POŘÁDKU

Hlavní menu

Doporučujeme

Krajský úřad Plzeňského kraje
Krajský úřad Plzeňského kraje
Informační server ŠumavaNet.CZ - regionální informace
ŠumavaNet.CZ - informace o regionu
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Pošumavská odpadová, s.r.o.
Pošumavská odpadová, s.r.o.

MMS hlídač pořádku

Upozorněte nás na nedostatky v čistotě města a veřejném pořádku. Pomozte nám v jejich odstranění.

Po mimořádném projektu s názvem „Klatovy-čisté město“, v jehož rámci byla zmodernizována vodohospodářská infrastruktura města, spouští Město Klatovy službu, jejímž cílem je zlepšení čistoty města a veřejného pořádku a z „čistého města“ tak postupně vybudovat „čistější město“.

Tato služba umožňuje občanům, aby prostřednictvím svého mobilního telefonu s fotoaparátem (eventuelně e-mailu) odeslali na městský úřad fotografii místa, které narušuje veřejný pořádek a čistotu města (rozbitá lavička, rozbitý chodník či vozovka, neudržovaná zeleň, nefunkční veřejné osvětlení, skládka odpadu, poškozené dopravní značení, odstavený vrak apod.)

Takovou zprávu občan odešle z mobilního telefonu jako MMS (multimediální zprávu) na tel. číslo 736 303 304 (podrobnosti odeslání viz níže) nebo s využitím mobilních datových přenosů na e-mail mms@mukt.cz.  Místo lze také vyfotografovat digitálním fotoaparátem, fotografii stáhnout do počítače a odeslat ji jako běžný e-mail.

 Pro jednoznačnou identifikaci je nutné připsat do doprovodného textu údaje, které konkretizují daný problém (název ulice, označení veřejného prostranství, křižovatka, event. GPS souřadnice apod.)

Jak služba funguje

 

 

Semafor Koldinova
19.09.18
Dobrý den, v Koldinově ulici před křižovatkou s Dukelskou ve směru od nádraží na pravé straně odešla další žárovka v semaforu pro chodce, tentokrát zelená.

Stav: V řešení - předáno TSMK 

Poškozené dopravní značky, semafor
10.09.18
Domažlická ul. u Družby před kruhovým objezdem - poškozená značka "Přikázaný směr objíždění" na ostrůvku
Aretinova ul. v zatáčce - zlomený držák značky "Stezka pro chodce a cyklisty", hrozí její pád
Dukelská před křižovatkou s Koldinovou ve směru z jihu na pravé straně - nefunguje červené světlo na semaforu pro chodce

 

 

 

 

Stav:  V řešení - předáno TSMK a ŘSD 

Skládka Rozhrání
10.09.18
Dobrý den, zasílám fotografie nepovolené skládky, která se nachází nad zahrádkářskou kolonií ROZHRÁNÍ  I mezi cestou a přilehlým polem. Jakou poslední v přílohách je naskenovaná mapa s červeným vyznačení místa skládky. Vzhledem k tomu, že  v uvedené lokalitě Město Klatovy rozdávalo kompostéry, sezóně přistavuje kontejnery a je tady možnost zdarma využít služeb Sběrného dvora myslím si, že takové počínání našich zahrádkářských sousedů je naprosto zbytečné.

Stav: V řešení - předáno OŽP

Předchozí ( Strana 1/7 ) Následující
Přejít na:
Spodní text
Prohlášení o přístupnosti | Obsah stránek spravuje: Městský úřad Klatovy, redakčním systémem DynaWeb. Webdesign & hosting : ŠumavaNet.CZ